Locatie: verschil tussen versies

Uit DBLUG, Den Bosch Linux Users Group
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
(De pagina is leeggehaald)
Label: Leeghalen
Regel 1: Regel 1:
  
==Locatie==
 
[[File:VoordeurKnoflook.jpeg|frame|x500px|Voordeur (bel is rood omcirkeld)]]
 
Onze bijeenkomsten worden gehouden in het gebouw van
 
 
: '''[https://www.facebook.com/knoflookdb/ Knoflook]'''<br />
 
: '''Havendijk 3'''<br />
 
: '''5211 VC  's-Hertogenbosch'''<br />
 
: [http://www.openstreetmap.org/?mlat=51.69473&mlon=5.29912#map=18/51.69473/5.29912 Locatie op kaart]
 
 
Onze bijeenkomsten zijn op de eerste verdieping. Ga rechts de trap op en loop eenmaal boven links de gang in.
 
 
===Drinken===
 
We hebben geen eigen bar, waar je iets te drinken kunt krijgen of kopen. Het is wel toegestaan om je eigen drinken mee te nemen voor jezelf en je medebezoekers.
 
 
===Vrijwillige bijdrage===
 
Knoflook stelt ons de ruimte met faciliteiten gratis tot onze beschikking. Er staat een spaarpot/koektrommel/collectebus waarin je een vrijwillige donatie kunt achterlaten.
 
 
===Internet===
 
Draadloos internet is beschikbaar en vrij toegankelijk.
 
 
==Route==
 
===Trein en Bus===
 
Het gebouw van Knoflook ligt op 10 minuten (700m) lopen vanaf het Centraal Station van 's-Hertogenbosch.
 
 
Verlaat het station aan de zijde van de stad (Busstation). Ga op de rotonde linksaf (Koninginnenlaan). Blijf de straat volgen. Bij de eerste stoplichten gaat de straat over in de Brugstraat. Steek bij de tweede stoplichten wederom over. Het gebouw van Knoflook is het fel gekleurde gebouw recht tegenover je.
 
 
===Auto===
 
Op woensdag is het na 18.00 uur gratis parkeren voor de deur.
 

Versie van 6 jan 2026 15:58