Sjabloon:Toekomstige meetings: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
| Regel 7: | Regel 7: | ||
! scope="col"| Onderwerp | ! scope="col"| Onderwerp | ||
|- | |- | ||
| − | | Woensdag | + | | Woensdag 4 februari 2026 |
| 20:00 | | 20:00 | ||
| [https://www.dblug.nl/Locatie_De_Keulse_Kar De Keulse Kar, Hinthamerstraat 101, ‘s-Hertogenbosch] | | [https://www.dblug.nl/Locatie_De_Keulse_Kar De Keulse Kar, Hinthamerstraat 101, ‘s-Hertogenbosch] | ||
| - | | - | ||
| − | | | + | | Open Avond |
|- | |- | ||
| − | | Woensdag 4 | + | | Woensdag 4 maart 2026 |
| 20:00 | | 20:00 | ||
| [https://www.dblug.nl/Locatie_De_Keulse_Kar De Keulse Kar, Hinthamerstraat 101, ‘s-Hertogenbosch] | | [https://www.dblug.nl/Locatie_De_Keulse_Kar De Keulse Kar, Hinthamerstraat 101, ‘s-Hertogenbosch] | ||
| Regel 19: | Regel 19: | ||
| Open Avond | | Open Avond | ||
|- | |- | ||
| − | | Woensdag | + | | Woensdag 1 april 2026 |
| 20:00 | | 20:00 | ||
| [https://www.dblug.nl/Locatie_De_Keulse_Kar De Keulse Kar, Hinthamerstraat 101, ‘s-Hertogenbosch] | | [https://www.dblug.nl/Locatie_De_Keulse_Kar De Keulse Kar, Hinthamerstraat 101, ‘s-Hertogenbosch] | ||
Huidige versie van 9 jan 2026 om 12:47
| Datum | Tijd | Locatie | Spreker | Onderwerp |
|---|---|---|---|---|
| Woensdag 4 februari 2026 | 20:00 | De Keulse Kar, Hinthamerstraat 101, ‘s-Hertogenbosch | - | Open Avond |
| Woensdag 4 maart 2026 | 20:00 | De Keulse Kar, Hinthamerstraat 101, ‘s-Hertogenbosch | - | Open Avond |
| Woensdag 1 april 2026 | 20:00 | De Keulse Kar, Hinthamerstraat 101, ‘s-Hertogenbosch | - | Open Avond |